Treść opublikowana przez pe89
-
Zakup nawigacji Audi A4 B9
Super Kontaktować się z numerem który macie na stronie ?
-
Zakup nawigacji Audi A4 B9
Po
-
Zakup nawigacji Audi A4 B9
Część Posiadam Audi A4 B9 rok produkcji grudzień 2019 od tego czasu męczę się z rozwiązaniem problemu wgrania nawigacji do pojazdu. Samochód kupiony w polskim salonie z brakiem nawigacji lecz z możliwością jej wgrania szukałem pomocy u miejscowych mechaników którzy odsyłają mnie do salonu, w salonie specjaliści mówią mi abym ściągną aplikację Audi na telefon i tam w opcjach powinna być możliwość zakupy nawigacji przez aplikację NIC TAKIEGO NIE MA I ciągle każą czekać aż coś się pojawi... Jeśli wchodzę w nawigacje w MMI w pojeździe pokazuje mi dokładnie NIE ZAKUPIONO LICENCJI NAWIGACJI Proszę o pomoc w tym temacie albo o jakiś kontakt do fachowców aby rozwiać problem. Pozdrawiam
-
Audi A4 B9 zakup licencji Nawigacji
Naviecutronic.pl Rozumiem że to jest wasza strona i numer kontaktowy pod który mogę dzwonić ? I bezpośrednio skontaktuje się z tobą ? Bo mam kawałek drogi na Śląsk i mam kilka pytań ?
-
Audi A4 B9 zakup licencji Nawigacji
- Audi A4 B9 zakup licencji Nawigacji
Wszystko jasne... Gdzie cię można złapać ?- Audi A4 B9 zakup licencji Nawigacji
Deniro możesz raz jeszcze napisać cenę adres możliwości bo nie widzę...- Audi A4 B9 zakup licencji Nawigacji
Muskel gdybym miał pojęcie i narzędzia nie szukał bym tu pomocy... To chyba logiczne Deniro skoro mówisz że pomożesz super jak prywatnie możemy się złapać ? Proszę mi jeszcze powiedzieć czy muszę mieć aktywna usługę Audi Connect wygasła mi z początkiem roku ? Posiadam również opcje wyświetlenia navi między zegarami.- Audi A4 B9 zakup licencji Nawigacji
Część Posiadam Audi A4 B9 rok produkcji grudzień 2019 od tego czasu męczę się z rozwiązaniem problemu wgrania nawigacji do pojazdu. Samochód kupiony w polskim salonie z brakiem nawigacji lecz z możliwością jej wgrania szukałem pomocy u miejscowych mechaników którzy odsyłają mnie do salonu, w salonie specjaliści mówią mi abym ściągną aplikację Audi na telefon i tam w opcjach powinna być możliwość zakupy nawigacji przez aplikację NIC TAKIEGO NIE MA I ciągle każą czekać aż coś się pojawi... Jeśli wchodzę w nawigacje w MMI w pojeździe pokazuje mi dokładnie NIE ZAKUPIONO LICENCJI NAWIGACJI Proszę o pomoc w tym temacie albo o jakiś kontakt do fachowców aby rozwiać problem. Pozdrawiam - Audi A4 B9 zakup licencji Nawigacji