-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
S5 2014 Kolorowy licznik czy da się zakodować Polski język w adaptacjach ? W zakładce kodowania nie mam do wyboru PL języka do zaznaczenia z dostępnych
-
-
S5 2014 USA Problem z poduszką pasażera. Airbag passenger off
Witajcie Mam irytujący problem z poduszką pasażera. Nie mam przełącznika w schowku. Ciągle losowo mam komunikat na liczniku że poduszką pasażera jest nieaktywna. Czasami zmienia się komunikat na poduszka aktywna ale żółta ikonka od airbag ciągle się świeci. Na jakiej zasadzie to działa i czy da się to jakoś wykodować bez wyłączania ww. Poduszki w vcds. Może da się wykodować komunikaty o airbag bezpośrednio w liczniku *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Chyba nic z tego nie będzie wszytko to już miałem odblokowane... Jakieś pomysły jeszcze ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
@Muskel1 Czy masz sprawdzone kodowanie by aktywować easy entry w S5 2014? Fotele z pamięcią...
-
S5 2014 Fotel z pamięcią- komfortowe wsiadanie/wysiadanie
Wybacz zapomniałem o tym temacie. Xd właśnie nic na ten moment i chciałem porady jak to ogarnąć od A do Z Chciałbym ktoś pomóc ?
-
Montaż składanych lusterek z radarem martwego pola w S5 2014r
Witajcie Tak jak w temacie mam S5 USA 2014. Z karbonowymi nakładami lusterek. Nie są składane ale mają bliss. Chciałabym zamontować el. Składane zachowując Ori karbonowe nakładki z bliss. Chciałbym zapytać czego potrzebuje do tego czy zwykły zestaw kompletny z lusterkami i przełącznikiem wystarczy ? Czy w lusterku bez bliss jest miejsce na ten system ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Super dzięki za pomoc
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Super dzięki przetestuje. A powiedz czy bezpieczna jest opcja automatyczny hamulec postojowy dźwignia zakresów w położeniu P. Jest tam parę linijek wyżej. W teorii powinien się sam zaciągnąć ręczny na P.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Szyby Banglają w module komfortu wystarczyło bit 2 bajt 2 i pojawiło się w mmi. Ze zwolennikiem hamulca bez pedału hamulca jest problem bo nie mam tej opcji w adaptacjach albo jest pod inną nazwą . Driver out apply evaluation of break pedal to może być to bo inne opcje nie pasują zbytnio
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A szyby z pilota gdzie znajdę ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
W USA zazwyczaj szyby z kluczyka nie działają. Możesz mi przybliżyć gdzie tego szukać tego co na zdjęciu ?i co ustawić ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
S5 2015 USA Chiński vcds PL Interesują mnie dwie opcje których nie mogę znaleźć Zwolnienie hamulca postojowego bez stawiania stopy na hamulcu [53 - Hamulec postojowy] [Dostęp bezpieczeństwa - 16] (Podaj kod przedstawiony przez program) [Adaptacja - 10] -> Kanał 4 Ustaw na 0 Vcds nie proponuje mi żadnego hasła. Jakie jest hasło ? Oraz wtedy w adaptacji nie mam kanałów tylko do wyboru poszczególne opcje. Jak nazywa się ten kanał ? Druga opcja to zamykanie i otwieranie szyb z kluczyka gdzie to znajdę ?
-
S5 2014 Fotel z pamięcią- komfortowe wsiadanie/wysiadanie
Witajcie Tak jak w temacie S5 polift z pamięcią foteli. Chciałbym zakodować komfortowe wsiadanie/wysiadanie czyli odsuwanie i dosuwanie fotela kierowcy przy wsiadaniu/wysiadaniu. Na ten moment działa to dziwnie. Czasami fotel się odsuwa przy wsiadaniu ale nie dosunie się już sam. Potrzebuje pomocy z kodowaniem vcds tej opcji oraz jakiś poradnik jak to potem ustawić żeby działało zgodnie z przeznaczeniem. *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie potrzebuje porady z kodowaniem Mam fotel kierowcy z pamięcią. Jakie kodowanie do komfortowego odsuwania i dosuwanie fotela przy wsiadaniu i wysiadaniu ? S5 2014
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czyli pozostaje kupić żarówkę z rezysorem odpowiednim ?
radzi11
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta