Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol 525

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol 525

  1. Oznaczenia pewnie muszą być te same ?
  2. W sensie chodzi o sterownik silnika ?
  3. Witam chciałbym zmienić sterownik silnika,moje pytanie brzmi czy muszę odrazu jechać do elektryka żeby imobilajzer wyrzucił bo nie odpalę samochodu ?
  4. Witam , doszedł w końcu ktoś o co chodziło może pomoże taka sama sytuację mam
  5. Kostki sprawdzałem doginalem piny , ale wymienię też może ta listwę całą bo kostki marne są a to mały koszt
  6. Wcześniej trzęsło silnikiem dość bardzo tracił moc ale na kompie pompki lały duże wartości ,teraz mam błąd tego eps trzęsie motorem ale silnik ma moc nie gaśnie nie dymi na wolnych wydaje się pracować równo po dodaniu gazu drży błąd jest wypadanie zapłonu 3cylindra stały zakres tylko teraz też podumałem że pompki mam 4 różne w sensie końcówki miałem al dali mi Ag.ba a mam program zrobiony może tu jest problem
  7. Właśnie było identycznie tylko większe drgania
  8. Dostałem rok gwarancji 2500 tys dałem
  9. To co sprawdzić żeby to rozwiązać ?
  10. Gniazda były okey rozrządu nieruszałem no właśnie to było pierwsze odpalenie potem było w granicach 20/30/20 /-50 no i go zacina co jakiś czas po ponownym odpaleniu chodzi normalnie , raz mi się udało sprawdzić to był na 2 cylindrze błąd wtrysk stały
  11. VID_20240302_113400.mp4
  12. Witam mam problem z silnikiem podejrzewam może ktoś miał coś podobnie i pomoże a rozchodzi się o to wymieniałem pompowtryski w 1.9 TDI avf bo już przelewały zregenerowane pompowtryski włożyłem i na początku było okey poczasie mam taką przypadłość że samochód jedzie normalnie ale zdążą mu się że łapie trakcję i trzęsie całym motorem po zgaszeniu i odpaleniu znowu jest dobrze po przejechaniu 30-40 km i znowu to samo zgaszenie mu pomaga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.