Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SindiLisek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Problem już nie aktualny , zniknęło szarpanie ale niestety powstał inny problem auto normalnie jeździ ale podczas przyspieszania szarpie i wyskakuje błąd sprężynki . Auto traci moc i wytrąca prędkość nie można przyspieszyć , po zgaszeniu i odpaleniu jest chwilę okej a potem znowu ... Po podłączeniu pod komputer wyskakuje błąd niskie ciśnienie paliwa na szynie . . To jakiś dramat poprostu xD Auto u innego mechanika ... Okazuje się że pompa paliwa w baku nie generuje takiego ciśnienia podobno 1 bar a powinno być wyżej ,.czy to okaże się ta usterka , mam nadzieję :(( miał ktoś coś podobnego ? Od.czego może taka pompa się zepsuć ? Pozdrawiam
  2. Rozumiem. Otóż to . Też tak uważam zabieram auto czym prędzej póki czegoś gorszego mi nie s@#£ .... Dzięki za odpowiedzi
  3. O to dużo informacji , zapytam go czy tak właśnie próbował robić . A jak to się ma z tą listwa cr? Bo niby musiał ją wymienić ... A autem zajechalam bo normalnie chodził tylko te szarpania po odpaleniu i na niskich obrotach , ale jak się rozpędził to już tak nie było tego czuć .
  4. Witam . Mam podobny problem z swoim autem . Audi A4 b8 .2.0 TDI rok 2011 auto jak dotąd nie sprawiało problemów był wymieniany cały zawór EGR z chłodnicą jakiś czas temu oraz zmieniany olej i filtr paliwa, wszystko było ok . Ale nie dawno jak zapaliłam auto silnik szarpał i były wyczuwalne drgania jakby nie równo pracował . Auto było sprawdzane pod kontem wtrysków dałam do sprawdzenia i regeneracji . Okazało się że 3 były dobre tylko jeden przelewał . Został zregenerowany , do wszystkiego dostałam pełna specyfikację naprawy regeneracji itp . Auto dałam do mechanika miał tylko wtryski zamontować i tu się zaczęło . Autem przyjechałam normalnie do niego przed wymontowaniem wtrysków a w chwili obecnej po zamontowaniu wtrysków auto nie chciało palić gasło , tylko na plaku chwilę zapalał ... Jak to mechanik stwierdził może listwa common raily jest uszkodzona . Ale jak to możliwe że autem zajechalam wcześniej ? Powoli wymienia wszystkie elementy na moje oko sprawne bo przecież.auto chodziło a u niego w chwili obecnej nie działa . Czy macie pomysł jak to rozwiązać? Co poszło nie tak ? Jeszcze na dodatek twierdzi że wtryski mogą być źłe ?Czy ja w takiej sytuacji mogę zapłacić mu za taką pracę ? Wiem tylko tyle że chce jak najszybciej auto zabrać nawet na lawecie i dać do jakiegoś naprawdę dobrego mechanika. Miał ktoś podobny problem może takiej usterki ? Czy aby czasem nie trzeba ponownie wtrysków przypisać do komputera ? Z góry byłabym wdzięczna za jakąś ewentualna podpowiedź . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.