Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odene

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Odene

  1. Widziałem na zderzaku ale na kamerce 360 nie było więc wolałem się upewnić. Tak jak pisałem, było by to moje pierwsze audi. Dziękuję, na szczęście to nie z Toba będę o samochodzie rozmawiał Jestem tego świadom. Obejrzę, przejadę się, pogadam. Im dzieci starsze tym mniej przestrzeni bagażowej nam trzeba
  2. O, bardzo dziękuję! Cenne. Jutro jadę obejrzeć i objechać ❤️
  3. Dzień dobry, podczas sprzedaży mojego Superba 3, l&k, 4x4 272km zaczynam rozglądać się za kolejnym samochodem który wezmę w leasing. Napotkałem taki oto model: Używane Audi A4 - 159 900 PLN, 75 257 km - Otomoto WWW.OTOMOTO.PL OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska Powiem szczerze że zawsze mi się marzył rs4 avant a tutaj takie pośrednie spełnienie marzenia by było Samochód gorzej wyposażony niż moja obecna kura bo brak webastro, grzania przedniej szyby, lusterek i... czy ja dobrze widzę że również czujników parkowania przód i tył? (jutro będę dzwonił to podpytam ale serio nie ma tam w standardzie czujników?) No i wyraźnie mniej miejsca z tyłu i mniejszy bagażnik. Dzieci już starsze więc powinniśmy dać radę. Ten konkretny model pod kątem wyposażenia i silnika spełnia moje oczekiwania (chociaż ciągle te czujniki są wielkim znakiem zapytania ). Czy uważacie że ten samochód jest wart swojej ceny? Szukam czegoś rodzinnego z pazurem do 150k w leasing i po przerzuceniu całego otomoto dogóry nogami to jeden z 4 samochodów który mam na liście do sprawdzenia. Liczę że może uda się utargować go do 150k. Wersja po lifcie ale jakoś nie wygląda mi to na S line.. Wart swojej ceny?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.