Na dzień dzisiejszy dołożyłem icka 550x230x65 od grubygarage, + sprzęgło kevlar.
wlatuje za miesiąc, downpipe +wydech przelot + i wtryski od 3.0 pod koniec sierpnia na korektę softu lecę i mam nadzieję że wydmucha pod 220 koni i 500nm, dodam że na codzień śmigam na 245x45x18 także problemu z trakcją na suchym nie mam ?
witam, szybkie pytanie ile max przy wymianie sprzęgła na takie
https://www.sachsperformance.com/pl/zestaw-sprzegla/sachs-sprzegla-sportowe/zestaw-sprzeglo-sre-001851-002559
+ wydajniejsze wtryski
+ turbo TC-Turbo do 400 koni
Z tego co słyszałem układ chłodzenia seryjny jest w stanie dźwignąć do 350 koni czy to prawda ?
obecnie zrobiony soft + dpf i egr OFF
dużo wątków na forum jest o tym że seryjne sprzęgło nie daje rady przy 400 nm u mnie 415 nm i bez problemu kilka K km zrobionych bez zająknięcia,
pomału zaczynam zbierać graty do STAGE3 i stąd pytanie czy macie jakieś propozycje co do sprzęgła pod 350 koni?
co z chłodzeniem czy też warto wymienić? Czy słuchać mechanika ze seria wytrzyma około 350 koni ?