Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PawellA4B8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Otóż posiadam problem ze swoim samochodem Audi a4 b8 2.0tdi 143km CAGA manual. Wczoraj gdy żona wracała z pracy samochód sam zgasł. Z tego co żona zauważyła to samochód zgasł na dwójce, podczas skrętu na skrzyżowaniu, dodam że silnik nie był zimny, bo przejechał jakieś 20km. Samochód od tej pory nie odpalał. Podczas próby odpalenia, silnik normalnie kręci przez 2-3sekundy po czym nagle przestaje, tak jakby coś go hamowalo. Na wyświetlaczu nie wywala żadnego błędu. Na nasze szczęście w pobliżu pojawił się jakiś mechanik, który po chwili wrócił z komputerem, podpiął vcds, dla pewności podpiął kable rozruchowe. Ale po kilku próbach, samochód dalej nie odpalał, a vcds pokazał tylko jakiś błąd przekaźnika głównego. (W sumie nie wiem czy to był aktualny błąd, czy może jakiś starszy). Niestety nie mam zdjęcia z komputera. Po chwili stwierdził że spróbuje jeszcze odpalić przy pomocy plaka. No i udało się. Po kilku psiknieciach, za drugim razem samochód odpalił i teraz nie ma już żadnego problemu. Na komputerze nic nie wyskakuje. Samochód odpala. Dodam że jakiś miesiąc temu przy odpalaniu samochód na chwilę wpadał w jakieś drgania. Powtórzyło się to może ze dwa razy, no i dwa dni temu żona czuła coś podobnego podczas jazdy ale po przyspieszeniu wszystko się unormowało Czy macie jakieś pomysły co to może być? Żona boi się że znów jej zgaśnie. Mechanik coś stwierdził, że mogą to być wtryski, kompresja lub problem z elektroniką ale nie ma czasu żeby diagnozowac w najbliższych dniach. Czy jest to może charakterystyczny objaw jakiejś usterki? Czy po prostu konieczne jest oddanie samochodu do mechanika/elektronika na diagnostykę? Fajnie gdyby ktoś podrzucił jakieś propozycje w czym może leżeć problem. z góry dziękuję i pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.