Treść opublikowana przez devmeister
-
Czujnik zmierzchu do Audi A4 B8
Witam zakupiłem czujnik 8u0955559 i moje pytanie czy bedzie on pasowac do mojej Audi A4b8 kombi 2010?
-
Jakie siedzenia do Audi A4 B8 Avant pasują?
Witam chciałbym się dowiedzieć z jakich modeli będą pasować fotele i kanapa do Audi A4B8?
-
Oświetlenie Led całego wnętrza w Audi A4 B8
Czy ktoś ma zamontowane coś podobnego? Bo zastawiam się nad zakupem ale nie wiem co wybrać bo na alliexpress są różne oferty zaczynające się od 200 a kończące na ponad 1000 zł Może ktoś coś polecić? https://pl.aliexpress.com/item/1005007699990796.html?spm=a2g0o.productlist.main.15.5aeaFhQWFhQWhW&aem_p4p_detail=202502270307307342745333580960003873833&algo_pvid=11590ea8-1a65-47fc-81aa-508039d6f3bc&algo_exp_id=11590ea8-1a65-47fc-81aa-508039d6f3bc-7&pdp_ext_f={"order"%3A"31"%2C"eval"%3A"1"}&pdp_npi=4%40dis!PLN!261.59!261.59!!!469.14!469.14!%40!12000041906985051!sea!PL!4736297447!X&curPageLogUid=IHcdkBJ7TMlZ&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A&search_p4p_id=202502270307307342745333580960003873833_2 https://pl.aliexpress.com/item/1005007427268948.html?src=google&pdp_npi=4@dis!PLN!2788.40!1206.39!!!!!@!12000040718156070!ppc!!!&gQT=2
-
Wartość rzeczywista ciśnienia doładowania w Audi A4 B8 2.0 TDI
Siemka! Jaka powinna być wartość przy podłączeniu do kompa i w momencie jak auto stoi? Sprawdzałem wczoraj i mi pokazało 990 pHa. Nie znam sie kompletnie także proszę mnie nie zjeść Oszczędzicie mnie! Ogólnie chciałbym jakoś sprawdzić czy autko ma prawidłowe przyśpieszanie, czy coś go nie blokuje. Jest taka możliwość aby to jakoś sprawdzić?
-
Czy warto zamontować zwykły akumulator bez AGM do Audi A4 B8?
No tak ale jest tanszy dwa razy to lepiej chyba kupic dwa tansze niz od razu jeden drogi czy nie?
-
Czy warto zamontować zwykły akumulator bez AGM do Audi A4 B8?
Przychodzę z pytaniem czy da radę i czy warto wsadzić akumulator bez AGM czy raczej będzie więcej strat niż korzyści? Cenowo wychodzi 2 razy taniej.
-
Audi a3 1.9 tdi BKC 180km
Witam zastawiam się nad zakupem takiego autka. Przebieg ma 310k. Co o tym myslicie? Warto takie autko kupic?