Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andoryu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Temat można zamknąć. Przyczyną okazał się alternator, miał uszkodzone sprzęgło jednokierunkowe. Pozdrawiam
  2. Czytałem w necie że wewnątrz alternatora jest mostek gretza który składa się zazwyczaj z dwóch diod prostowniczych które zmieniają prąd przemienny na stały, jeśli jedna z nich jest uszkodzona to dochodzi jakby do przebicia tego prądu przemiennego do prądu stałego i stąd to przygasanie. Ale zasadnicze pytanie: czy wymiana alternatora pomoże, a co jeśli nie?
  3. Miernik dosyć szybko pokazywał te wartości że ledwo co udało mi się odczytać dolny i górny pomiar
  4. Poprzedni pomiar był specjalnie na AC żeby sprawdzić czy występuje tętnienie i wartości były nie 24-29v tylko 0.24-0.29v, poniżej jednego wolta ale powyżej 0.1v co jest zazwyczaj oznaką tętnienia. Obecny pomiar: Uruchomiony silnik, napięcie na klemach aku = 14.2v, napięcie bezpośrednio na alternatorze 14.4v DC
  5. Witam serdecznie, mam problem z moim A4B7 2.0 TFSI 200HP BGB. Auto zaczęło wywalać błąd nieszczelności w dolocie i regulacją obrotów na biegu jałowym. Pewnego dnia nie chciał odpalić bo miał za słaby akumulator. Okazało się, że jest uszkodzony regulator napięcia, po wymianie aku się ładuje ale zauważyłem, że wszystkie światła przygasają na uruchomionym silniku a jak dodaję gazu to na ułamek sekundy światła mocniej świecą. Mierzyłem napięcie prądu przemiennego bezpośrednio na alternatorze i waha się 0,24–0,29V czyli wskazuje na to że występuje tętnienie. Masy sprawdzone i są ok. Czy ktoś może mi potwierdzić uszkodzenie alternatora albo nakierować na jakąś inną przyczynę?
  6. Witam serdecznie, W mojej A4 B7 mam radio Concert II, do którego kupiłem przejściówkę z mini ISO 20pin na 3 osobne gniazda, podłączyłem wszystkie oprócz niebieskiej od tylnych głośników. W jej miejsce podłączyłem przejściówkę na cinche żeby podłączyć własny wzmacniacz (wiadomo że tylne głośniki i fabryczny subwoofer nie działa gdy ta wtyczka nie jest podłączona). Wczoraj znalazłem w internecie ofertę takiego rozdzielacza do takiego gniazda 6pin: https://allegro.pl/oferta/rozgaleznik-rozdzielacz-do-wtyku-mini-iso-x2-5727305569 Pytanie nr 1: Czy jeśli odepnę przejściówkę od cinchy dla wzmacniacza i podepnę ten rozdzielacz i do jednego gniazda podłączę przejściówkę na cinche a do drugiego gniazda wtyczkę od tylnych głośników to będzie wszystko działać czy może wystąpić jakiś konflikt? Pytanie nr 2: Czy jeśli bym kupił dwa takie rozdzielacze i podłączył oba ze sobą i do każdego wolnego gniazda wtyczkę tylnych głośników i moduł bluetooth Wefa według schematu ze zdjęcia to by wszystko działało? Korzystał ktoś z takiego rozdzielacza mini iso 6pin? Pozdrawiam
  7. No właśnie nie, od kiedy kupiłem to auto to ani jednego dźwięku nie usłyszałem ze strony licznika
  8. Witam, Mam ciekawą sytuację z tym piszczeniem gdy się pasów nie zapnie. U mnie w ogóle nie piszczy, a chciałbym żeby piszczało. Zaznaczam, że kontrolka działa bez problemu. Sprawdzałem kodowanie i mam 0007141 (czyli powinna być kontrolka i piszczenie), zmieniałem szóstą cyfrę na 6 i też nie piszczy. Po wpisaniu 0 kontrolka przestała się pojawiać. Dobrze obstawiam, że piszczałka na płycie głównej licznika może być uszkodzona? No chyba, że w moim modelu nie ma piszczenia, albo coś źle interpretuję. Moje autko A4 B7 2.0 TFSI manual. Pozdrawiam
  9. andoryu zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  10. Faktycznie, pomogło. W życiu bym na to nie wpadł. Dziękuję za pomoc
  11. Witam wszystkich serdecznie, Mam taki mały problem z moją Audiunią. Posiadam kabel HEX-V2 i poprzez VCDS (nie Lite) nie mogę odczytać bloków z silnika z kategorii "01 Silnik". W VCDS'ie na chyba skrajnie prawej zakładce jest kategoria "91 Silnik" i jak w to wejdę to mogę odczytać kilka bloków, np. obroty, temperatura płynu chłodzącego i jeszcze kilka. Ale nie jestem w stanie odczytać np. kątów wyprzedzenia zapłonu, dane z turbo, dane z przepływki... Moduł komfortu, poduszki, ABS, zegary, radio, climatronic odczytuje bez problemu. Ktoś się spotkał z czymś takim? Zaznaczam, że tym kablem bez problemu wchodziłem do "01 Silnik" w innych autach i zawsze te informacje bez problemu odczytywało. Wersje VCDS'a jakie zawsze działały na innych autach z moim kablem to: VCDS-AKP 23.3.1 i VCDS-AKP 21.9.0 Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.