Panowie mam dwie sprawy:
1. Jak zakodować aby po otwarciu auta świecily tylko wbudowane w lampę ledy z przodu (bez bixenonów).
2. Jak zakodować wyświetlanie stanu adblue i gdzie później tego szukać w mmi?
przejrzałem wszystkie posty i nie do końca wszystko wiem. Brakuje mi takiej instrukcji punkt po punkcie co zrobić. Na chwilę obecną to co wiem:
1. Mam aktualizacje wypakowana na kartę ad sformatowana w fat32.
2. Aktualizacje robię poprzez czerwone, zielone menu czy z ustawień w mmi??
3. Samochód może być odpalony?
4. Czy mogę zrobić aktualizacje przeskakując o kilka wersji?
Panowie powiedzcie mi jeżeli mam nawi Delphi i oprogramowanie takie jak na zdjęciu poniżej to jaki jest najnowszy soft do niego? I czy jest dostępna jakąś instrukcja aktualizacji?