Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryk Audi 2.0

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryk Audi 2.0

  1. W skręcie w lewo brakuje jakieś 45° , co do pinów to nie wiem dokładnie jak to ogarnąć ale przekazałem mechanikowi powiedział że rozbierzemy kokpit kierownicy aby spisać numery i sprubujemy zesparowac kluczyk z samochodem przy użyciu laptopa , gozej tylko jak się okaże że ten mały czip z kluczyka został wcześniej zgubiony i sparowanie nie przyniesie efektu , dzięki za podpowiedz
  2. Witam , kupiłem tydzień temu audi A4 B6 2.0 ALT . Mam problem podczas skręcania w lewo , w prawo mam luz i śnialo mogę wykręcać , mógłbym żec że nawet luz jest tak duży że odnoszę wrażenie jakbym mógł koła obkręcić w okół własnej osi . Kręcąc w lewo jest robiłem , przy parkowaniu muszę podjeżdżać 2-3 razy aby w nikogo nie uderzyć gdzie przy parkowaniu z skrętem w prawo wjeżdżam za pierwszym razem . Wiem że jest to napewno problem z drązkiem kierowniczym ale gdzie dokładnie doszukiwać się problemu ?? Do tego nie ciekawi mnie również fakt że nie mogę odpalić samochodu metalowym kluczykiem ponieważ samochód odpala a za chwilę sam gaśnie , za to samochód mogę odpalić plastikowym kluczykiem rezerwowym , nie powinno tak być , poprzedni właściciel powiedział że problem jest z imobilajzerem ale też nie wiem o co dokładnie chodzi byłem u mechanika powiedział że postara się to ogarnąć ale w to wątpię . Czy wiecie czym może być to wszystko spowodowane , do tego po przejechaniu 200 km zaczęło pojawiać się jakieś niepokojące drżenie w środku auta , nie ważne czy odpalam dopiero silnik , jestem w trakcie jazdy czy stoję na luzie drżenie wydaje się jakby wychodziło spod maski , w szczególnosci czuć je podczas przyspieszania . Proszę o jakiekolwiek podpowiedzi w jakim kierunku powinienem iść i od czego zaczać naprawę tego wszystkiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.