Treść opublikowana przez sento724
-
1.8T Sonda Lambda cały czas pokazuje jednakowe napięcie
IMG_4207.MOV
-
1.8T Sonda Lambda cały czas pokazuje jednakowe napięcie
Witam mam taki problem ze sonda nie pokazuje żadnych wartości, 0,0% cały czas na starej sondzie(zamiennik Magneti Marelli) i na nowej używanej oryginalnej sondzie jest to samo, napiecie w vcds pokazuje cały czas 1.520V,1540V
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Auto ma taki problem ze nie trzyma 90° tylko przy jeździe trzyma 70 podczas jazdy raczej nie jest możliwe żeby utrzymać pion Nowy rozrząd, na starym było to samo czyli pompa była i jest okej, obieg jest Termostat nowy , na starym takie same zjawisko, wąż od termostatu był ciepły jak uzyskał pion na liczniku na wolnych obrotach, tak to był zimny czyli termostat jest okej W instrumental jest błąd od czujnika G2 Porównajac temperaturę z engine meas block i z instrumental to różnica 5° Czujnik g62 i G2 to 2w1 ? Uszkodzony?
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Brak wskazań sondy na logu BENZYNA: https://vaglogs.com/log/002-033-Not-Running-1fae4b02-57aa-4e61-a466-c52409d61511 GAZ: https://vaglogs.com/log/002-033-Not-Running-c0bd749e-445a-4bd9-bdf3-0bff805092c9
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Dobrze to zrobię i podeślę jutro
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
A czemu może cofać? Źle soft zrobiony ?
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Okej to postaram się zrobić w poniedziałek i podeślę
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Stuki, czyli zła dawka? Silnik zdaje się pracować prawidłowo Tylko tak jak mówiłem że turbo dmucha nagle przestaje i znowu idzie Tam są dwa stukowce, a jeden jest wypięty i nie bardzo widać wtyczki do niego Jesteś w stanie określić na ile soft jest zrobiony? ,+/-
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Dlatego będę musiał dokończyć logi jak sondę wymienię
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
https://vaglogs.com/log/003-020-Not-Running-ae30d6b1-d909-44c4-9cd7-c9e20f04213d https://vaglogs.com/log/115-118-Not-Running-6370a286-979d-4cf4-aec0-e9315f57503a Z sondy nie robiłem no bo nie dziala
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Aha? Mowa jest o Seacie leonie 1m 1.8t Jeszcze ma taki problem ze przyspieszasz ciągnie normalnie i zdławi go , zmieni trochę dźwięk jakby coś go dusiło i ciągnie dalej Albo trzeba odpuścić gaz i dodać od nowa Miałeś taki problem albo co to może być? Na gazie i na benzynie to samo A i jeszcze jedno pytanie, Czy ma to wpływ na jakiekolwiek działanie silnika? Czy tylko błąd w ecu
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Teraz sobie porównałem silniki właśnie i patrzę że niema tego w leonie. Zajmujesz się takimi rzeczami? Podesłał bym ci plik z ECU żeby usunąć to Dobra a teraz jak zrobić żeby pokazywało korekty na vcds? Wymienić sondę i będzie już normalnie?
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Teraz spojrzałem to wogole tej zmienny fazy niema w nim Tak jakby była wersja bez? AGU Kod z głowicy W audi mam też 1.8t kod silnika AMB i tam normalnie jest zmienna faza Systemu Sai niema w leonie Ktoś go wyrzucił
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
To znaczy że ten zaworek jest do wymiany przy napinaczu? Czy trzeba cały napinacz wymienić
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Witam Chciałem zapytać czy ten rozrząd aby napewno jest dobrze ustawiony ? Wałek wydechowy mieści się idealnie A ssący trochę ucieka,ale przestawiając się o ząb wydaje mi się że było by tylko gorzej. Na vcds jest błąd od wałka ssącego Sonda 1 nie pokazuje żadnych wartości tylko voltarz 1.540.
-
Pomoc przy analizie logów w Audi A4 B6 1.8T
Niestety ale gazownik który robił mi gaz nie ustawial mapy gazu podczas jazdy Przed zmianą turbiny chyba lepiej wyglądały logi? ss z loga gazu
-
Pomoc przy analizie logów w Audi A4 B6 1.8T
Trzeba mape zrobić/poprawic czy wtryski nie ogarniają?
-
Pomoc przy analizie logów w Audi A4 B6 1.8T
Powinno być opisane ze na gazie https://vaglogs.com/log/002-033-Not-Running-01c5d47d-dd65-4553-a579-9f9a6b697519
-
Pomoc przy analizie logów w Audi A4 B6 1.8T
Włożyłem turbo od bexa wrocilo do normy, brak dziwnych dźwięków Wstaje od dołu Zostawiam jeszcze logi po zmianie turba https://vaglogs.com/log/002-033-Not-Running-01c5d47d-dd65-4553-a579-9f9a6b697519 https://vaglogs.com/log/002-033-Not-Running-f6fa416b-2cda-4b29-a9af-9458a7011766 https://vaglogs.com/log/003-020-Not-Running-ebd18e8a-352c-43e5-ba90-284bd03f4ed5 https://vaglogs.com/log/115-118-Not-Running-72571d56-1fa5-4403-9427-58fefaa435cd
-
Pomoc przy analizie logów w Audi A4 B6 1.8T
Klapka wg w turbinie tak się telepie Czyli turbo do zmiany? i przedmuch był między kolektorem a turbiną IMG_3860.MOV
-
Pomoc przy analizie logów w Audi A4 B6 1.8T
Łączenie kolektor- turbina chyba jest winowajca? FullSizeRender.MOV
-
Pomoc przy analizie logów w Audi A4 B6 1.8T
Nagrałem ten świergot coś go słychać na nagraniu IMG_3799.MOV FullSizeRender.MOV
-
Pomoc przy analizie logów w Audi A4 B6 1.8T
DV zmieniałem w lato na nowe wiec raczej jest okej dolot tez uszczelnialem, musiałbym sprawdzić jeszcze raz czy napewno jest szczelny Turbo jest nowe, firmy MIRENS i niepokoi mnie właśnie dźwięk jaki wydaje turbina bo te silniki chyba tak nie brzmią
-
Pomoc przy analizie logów w Audi A4 B6 1.8T
Witam potrzebuje pomocy przy analizy logów czy coś jej brakuje? Późno wstaje turbo, co może być powodem Log na gazie 002-033 https://vaglogs.com/log/002-033-Not-Running-db1a2622-5e76-48a8-ab49-a5ea7d5d6fd9 LOGI NA BENZYNIE 003-020 https://vaglogs.com/log/003-020-Not-Running-56092c33-5116-4f62-be72-0c61c1f5e206 002-033 https://vaglogs.com/log/002-033-Not-Running-428b3b66-6be9-4ab1-9c91-508b477c8663 115-118 https://vaglogs.com/log/115-118-Not-Running-a645e88d-2552-4a61-8241-c0a69f028192 Błędy które były dodałem na zdjęciach Auto nagle straciło moc, wywaliło checka, podpiąłem i byly te 4 błędy Auto przestało tydzień i moc wróciła Samochód ma instalacje lpg i wgrane popsy