Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

md2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zna ktoś może moment dokrecania kola pompy cp4 w 2 0 tdi caga ?
  2. Właśnie nad tym też myślałem . To można się do Ciebie z tym zgłosić ?
  3. Witam Zakładał ktos może termostat na niższą temperaturę, żeby utrzymać ok 90 stopni a nie tak jak w oryginale ok 100 ?
  4. md2 odpowiedział(a) na md2 temat w 1.8TFSI
    A co dokładnie Cię interesuje?
  5. Witam Posiada ktoś moze opis wyprowadzeń kostek białej i czerwonej łączącej sterownik z karoserią? 1.8 tfsi cdhb
  6. md2 odpowiedział(a) na md2 temat w 1.8TFSI
    Mechanicznie już wszystko ogarnięte , w sumie nie było praktycznie problemu z tym . Wszystko pasuje idealnie . Zostało kilka drobnych rzeczy i niedługo będzie jeździć o własnych siłach
  7. md2 odpowiedział(a) na md2 temat w 1.8TFSI
    Z elektroniką sobie poradzę , robię takie rzeczy na codzien więc nie jest to problem . Chciałbym już przygotować wszystko od strony mechanicznej , żeby sprawnie poszło
  8. md2 odpowiedział(a) na md2 temat w 1.8TFSI
    Oczywiście ,ze będzie .Już jest w trakcie profilaktycznie a po podliczeniu i tak wychodzi o wiele wiele mniej . Roboty w tym przypadku też nie ma jakoś bardzo dużo w porównaniu do innych projektów
  9. md2 odpowiedział(a) na md2 temat w 1.8TFSI
    W tfsi urwał się zawór i wbił w tłok . Żeby zrobic to z głową i poprawić wady fabryczne trzeba by wydać co najmniej 3x więcej jak na operację zmiany na 1.8t . Będzie też lepiej współpracował z lpg .
  10. Witam Chciałbym zmienić silnik na 1.8t bfb . Czy jest ktoś w temacie i orientuje się na na jakich łapach siadzie silnik ? Ponoć pasują oryginalne z a4 b8 ale nie z 1.8/2.0tfsi . I jak rozwiązać temat połączenia ze skrzynią z b8. Czy wystarczy sam wieniec z 2.0 TDI i będzie pasować do 1.8t ? Z góry dziękuję za informacje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.