Przem8 to nie jest zwykła para chyba wodna bo tak się nigdy Nie działo to się dzieje sporadycznie lecz od 2 tygodni się nasiliło za autem nic nie widać blacha cchmura tylko rozumiem lekkie dymienie ma zimnym ale to przesada czym więcej gazu tym więcej dymu
Dzień dobry 2.0tdi bpw dymi na zimnym silniku na biało po około 4 km przestaje całkowicie nawet na postoju z rury wydechowej nic całkiem gaz w podłogę też nic dodam oleju nie ubywa płyny chłodzącego tekrze nie testy na uszczelkę pod głowice pomyślnie nie wykazały nic od 2 tygodni codziennie tak wcześniej zdarzało się to raz na 2 3 miesiące