Obecnie mam ori wiec 288 i 240
Myślę s4 b6 hamowanie przód sprzedać a założyć 320 Brembo ( mam już zaciski i przewody oplot dlatego taka decyzja )
tarcze i klocki ferodo
do tyłu założę s4 b6 300/22 też z oplotem
czy taki zestaw będzie ok? Nie chce kupować kolejnych zacisków
i czy będzie coś kluczowego w montażu?
Stoczenie ranta w tarczy albo cuś??
ori i przód s4 b6 poprostu sprzedam
i poza marginesem czy 320 a 345 oba Brembo to jakaś przepaść czy poprostu tył 300 nie pasuje do 320 przód?