Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AudiQ5 2.0tdi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AudiQ5 2.0tdi

  1. Dzięki KrzyhyG Spróbuję zrobić tak jak mówisz
  2. Dzięki za odpowiedź Tak dla pewności zrobiłem test spalin z wydechu chciałem sprawdzić czy zmieni kolor tak zmniil na zolty po 3 sekundach. Tak kupiłem go z tą wada bo nie miałem możliwości go przetestować tylko na krótkim odcinku drogi bo nie było przeglądu ani ubezpieczenia bo mieszkam w UK Ten samochód miał przód rozbity ktoś próbował go poskaladac ale tego nie dokończyl Jak go kupiłem to układ chłodzenia był zalany wodą dużo było kamienia w układzie trochę od kamieniem kilka razy przepłukalem układ i zalalem płynem. Wczoraj po rozgrzaniu do 90 stopni wentylatory się włączyły,węże od chłodnicy były lenie, a węże od nagrzewnicy i reszta Tychy cienkich wezow byly gorące. Po zgaszeniu auta delikatnie odkręciłem korek od zbiorniczka tak żeby płynu nie wywalilo ale i tak trochę wyrzuciło ? i zauważyłem że płyn chłodniczy wraca do zbieranika ta cienka rurka od strony silnika nie od chłodnicy w tym momencie auto było zgaszone VID_20250128_160501~2.mp4
  3. Witam wszystkich jestem tu mowy więcej przepraszam jak coś źle napisze? Kupiłem audi Q5 2013 2.0tdi silnik chybaCLGC I po przejechaniu od 2 do 5km wywala płyn chłodniczy przez zbiornik wyrównawczy,zrobiłem test na zawartość spalin w systemie chłodzenia nic nie wykazało ten płyn w testerze nie zmienił koloru. Wymieniłem mowy zbiorniczek po wymianie tego zbiornika też wywaliło płyn ale dopiero po 15 kilometrach i załączyły się wentylatory. Co mogę jeszcze sprawdzić? gdzie szukać problemu? I jak się upewnić ze na 100%to nie jest uszczelka pod głowicą? Dodam że ma przejechane 225 tys km. Proszę o pomoc dziękuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.