Treść opublikowana przez dawidd95
-
Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
No właśnie nie mam chyba że źle patrzę . Sam wstawiłem ta przejściówkę i ponoć jest zła bo nie ma wzbudzenia wzmacniacza
-
Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
To jak ten kabel miałby wyglądać ? Ktoś wie ?
-
Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
- Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
- Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
A wiesz może jak ta przejściówka miała by wyglądać ?- Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
Jest szansa że to właśnie ona jest od wzmacniacza. Jak oglądałem orginalne radia na aukcjach to mają wejście pod tą kostkę a u mnie nie ma gdzie jej podłączyć- Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
- Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
- Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
- Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
Mam jeszcze takie Jackie które wychodzą radia jeśli to coś pomoże w zdiagnozowaniu. Choć jest tam front a przód działa normalnie. Nie wiem czy teraz się osmieszam ale nie ogarniam tematu a chcialbym żeby głośniki w tylnych drzwiach zaczęły działać wraz z glosnikiem z tyłu- Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
Nie mam bosse na pewno . Jeden głośnik po lewej stronie pod oknem tylnym . Nie wiem czy to pasywne czy aktywne- Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
Znajomy mówił mi że muszę ciągnąć nową wiązkę od wzmacniacza który jest z tyłu w boczku do radia. Jest na to inny patent żeby wykorzystać już istniejące kable które do niego idą ?- Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6
Część mam problem. Kupiłem audi a4 b6 z radiem Pioneer i dopiero zauważyłem że tył nie gra . Z radia mam dwa wyjścia (czincze) biały i czerwony do suba jest jakaś szansa na podłączenie tego na krótko do kostki ? Widziałem dużo podobnych tematów ale żaden nie rozwiązuje mojego problemu. Jestem zielony w temacie a wolałbym zrobić to sam jeśli nie jest to trudne - Podłączenie tylnych głośników oraz subwoofera do radia Pioneer w Audi A4 B6