Udało się ogarnąć musiałem cofnąć kodowanie które zrobiłem przez gotową aplikację . Zmienić te bity które mówiłeś i wszystko ruszyło .
jednak te gotowce typ car scaner lub obd11 mogą więcej namieszać niż zrobić .
Dzięki za pomoc ?
Witam mam
pytanie zamontowałem oryginalną kamerę cofania razem z wiązką zrobione adaptację oraz kodowanie ale kamera tylko się włącza po wciśnięciu biegu na R i naciśnięciu 2x na przycisk pdc . Bez włączenia wstecznego biegu pojawiają się tylko wizualizacja z czujników parkowania. masz może jakieś rozwiązanie ?? Samochód to a4 b9 2017r