Treść opublikowana przez raymangt
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
Tak usłyszałem od znajomego który widział nagranie, ale faktycznie - nie pytał o rodzaj paliwa... ?
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
jeszcze jestem na tropie chłodniczki egr. W czwartek rozmawiam z mechanikiem, zobaczymy co tam wyjdzie
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
Olej w normie, wymieniam co 10 tys. Dzisiaj sprawdzałem, nie ma złego koloru - tutaj wszystko ok. Płyn chłodniczy no to będzie tak właśnie ok. 1 litr na ~ 2 tys. Tak orientacyjnie.
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
Ubywa ale mało, bardzo mało. Dolewam co jakiś czas pilnując min/max.
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
Dzisiaj odpaliłem auto, wszystko odpaliło równo, brak białego dymu jak na filmie. Pytanie - z czego to wynika...
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
Nie śmierdzi glikolem, Jak staniesz przy tej rurze, to czuć bardziej przetworzone paliwo. Nie jest to ten "słodki" zapach
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
jest, działa normalnie. Temperatura też stała, 90 stopni i nic się nie przegrzewa. Nic się z autem na razie nie dzieje poza tym zjawiskiem i niewielkim ubytkiem płynu chłodniczego. W trasie parę razy nie miał mocy na 1 biegu, dopiero od 3 tys obrotów dostawał kopa, ale na 3 biegu jak już jechał to się normowało wszystko. Przebieg 308 tys.
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
Cześć, Od kilku dni, gdy rano odpalam silnik po nocnym postoju, pojawia się biały dym, jak na załączonym filmie. Po około 30 sekundach znika i auto działa normalnie. Czasami na niskich obrotach traci moc, ale silnik sam ją koryguje i wraca do około 900 obr./min. Poza tym jeździ bez problemów. Podejrzewam problem z płynem chłodniczym i uszczelką. Płynu ubywa, ale nieznacznie – dolewam go w razie potrzeby. 4a0e1a1e-5c8a-469e-af91-9746b5a52a3e.mp4