Skocz do zawartości

Bystry101

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Bystry101

Informacje

  • Imię
    Krystian
  • Miasto
    Zendek

Auto

  • Model
    Q7
  • Nadwozie
    SUV
  • Rok produkcji
    2014
  • Silnik
    3.0 TDI V6
  • Kod silnika
    CASA
  • Napęd
    quattro
  • Skrzynia
    Tiptronic
  • Paliwo
    ON
  1. Nie mam pojęcia o co chodzi ale po odznaczeniu tych pozycji wszystko działa tak jak dawniej. Z tym wyłączeniem Start Stop też niby dziwna sprawa a jednak udało mi się to wyłączyć. Widocznie w tym menu w ,aleznosci od strony zaznaczeniem aktywuje się lub deaktywuje dana czynność. U mnie wszystko wróciło do normy więc dzięki, a podpowiedź?
  2. Odznaczyłem Park dystans i wiper a PDC wróciłem tak jak było czyli PDC1 zamiast PDC2
  3. Ogarnąłem temat?? Wszystko działa jak należy. Kamera działa, czujniki, zegarek i cała reszta wróciła do życia. Dzięki bardzo za pomoc!
  4. Tak. Był robiony reset
  5. Nic nie pomogły te zmiany. Kamera cofania nadal nie działa.
  6. Też takyślałem ale serio tak było aż sam się zdziwiłem. To było już jakos czas po zmianie akumulatora. Próbowałem poprawić te parametry w zielonym menu i nawet nie wiem co ustawiłem. Jak wyszedłem zenu po resecie patrzę a tutaj przekreślone Start Stop na wyświetlaczu i zaczęło to działać odwrotnie. Po naciśnięciu przycisku załączało ten system. Iestety nakl8kałem kilka różnych funkcji i nie wiem który to był parametr.
  7. Nie, Tylko w CAR grzebałem
  8. Oki. Dzięki bardzo. Jutro dam znać czy się udało. Dzisiaj trochę jeździłem i nie działałyi czujniki z przodu. Mam nadzieję, że po tej poprawce będzie ok. Jeszcze jedna prośba przy okazji... jak nagrzebałem to zmieniłem coś, że system Start Stop był wyłączony na czym mi też zależało ale wróciło wszystko spowrotem tak jak było.... A chciałem mieć wyłączony ten system. Pamiętaszoze gdzie to ustrojstwo wyłączyć?
  9. Ok, dzięki. Ale na co zmienić te dwie ostatnie pozycje? Bo tam jest kilka do wyboru....?
  10. Będę bardzo wdzięczny.
  11. Kamera jest fabryczna
  12. Zamówiłem dopiero vagcan więc na tą chwilę nie mam.
  13. Już udało mi się wszystko ustawić oprócz kamery cofania. Menu kamery nie jest podświetlone. Poza tym nawet zegarek zaczął działać. Będzie łatwiej. Mas jakiś pomysł jak ustawić tą kamerę?
  14. Jeśli mógłbyś to podaj nr tel. Na WhatsApp będzie łatwiej i pokazał bym na bieżąco co u mnie nie działa. Mój nr to 736 882 883
  15. I klimę mam 4 strefową.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...