Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nachaj85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wydaję mi się , że wtrysk wskoczył dobrze. Śruby zastosowałem nowe. A wiec pozostaje gwintowanie. Czy macie do polecenia jakiś zestawik godny uwagi , tak żeby było na zaś? jest moze jakaś twardosc tych tulejek gwintujących , twardsze lub mocniejsze? I jak wychodzi z dokręcaniem po nagwintowaniu ?
  2. Witam. Wymieniałem ostatnio uszczelki na pompowtryskiwaczach, wszystko juz złożone , pozostało podokręcać zgodnie z momentami kluczem dynamometrycznym... No i właśnie podczas tego dokręcania zerwał mi się gwint w głowicy na śrubie mocującej 3 pompowtrysk. Da się to jakoś uratować bez sciągania głowicy ? Nagwintować? Widziałem jakies zestawy z tulejami samogwintującymi? Miał ktoś juz taki przypadek?
  3. Smarowałem je olejem ,próbowałem młotkiem i srubokretem stukac w korpus zeby pomoc im wskoczyc a i tak nie poszly dalej, natomiast wyciagnac je mogę bez większego problemu . (Przynajmniej jesli chodzi o pierwszy wtrysk, wyciagnałem żeby sprawdzić czy nie poscinałem uszczelek od tego stukania młotkiem.) Pytanie jest takie czy jesli młotek nie pomogł to dzwigienki je wcisną? Bo jeśli nie to mam jeszcze standardowe uszczelki bosha.
  4. Jak sprawdzić , czy pompowtrysk "siadł" do końca tak jak powinien? Zakupiłem nadwymiarowe uszczelki , no i są sporo grubsze... Po wcisnięciu pompowtrysków w gniazdo wszystkie siedzą mniej wiecej podobnie i widac górną uszczelkę. Wydaje mi się, że to za płytko, ale robiłem już wszystko i dalej nie idzie.
  5. Witam. Poszukuje namiarów na nadwymiarowe oringi do pompowtrysków. Silnik 1.9tdi 101km avb. Miałem rope w oleju, po wymianie uszczelnien pomoglo na około 2 lata. Teraz problem sie powtorzyl, gniazda są juz troche wyrobione...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.