Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidkor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak bezpiecznik ma 2 nóżki. 1 nóżka jest z wyprowadzonym kablem. Drugiej nóżki nie ma. Pytanie czy ten kabel to zasilanie? I co to ten terminal
  2. No jeden kabelek jest włożony. Więc to jest zasilający?
  3. Hm to nie dobrze. Dobra podepnę to tak jak piszesz zobaczyny. Odezwę się w przyszłym tygodniu. Daj jeszcze znać czy jak będę chciał sobie swoje piny zarobić w gnieździe to pod te bezpieczniki co pisałeś to wpiąć się przed czy za bezpiecznik?
  4. Tak mam. Na niektórych z jednej strony są piny nie wiem czy to zasilające czy do sterownika jakiegoś. A po drugiej stronie nie ma. Ale są też puste miejsca. No czy jest możliwość tak podpięcia tego zasilania żeby nie wywalało błędów w sterowników bo piszesz ze monitoruje zasilanie. I przy trybie parkingowym może być różnie. Może skrzynka po drugiej stronie? Albo całkiem z innego miejsca pociągnąć plusy?
  5. Już widzę jak ten bajpas dziala. Ale jak bym chciał zarobić piny to trzeba się wpiac przed czy za bezpiecznik
  6. Te bajpasy wpiąć przed bezpiecznikiem czy za bezpiecznikiem? Bo rowniedobrze mogę sobie nowe piny zarobić do tej skrzynki. A8 na nim jest stały plus z tego co wczoraj widziałem. Na b2 i 3 był plus po zapłonie. A nie da się tego inaczej podpiąć żeby błędów nie było?
  7. Cześć. Kupilem rejestrator wideo 70 mai a510 + tyl rc11 zasilany zasilaczem up03 który wpina się w kable. Dzięki temu nie ma zajętego gniazda zapalniczki. No i dziś podłączyłem stały + do bezpiecznika z klaksonem, sygnał po zapłonie do światła czujnika hamowania, a masa do czarnej masy. Z tym że z masa było tak że najpierw czarny kabel okazał się podawać napiecie. Dlatego mi kamera nie działała. Potem przepiąłem na inny czarny kabel I działała. Jednak wywaliło pełno błędów. Udało się je skasować. Kable rozpiąłem oczywiście. Jak to dobrze podlaczyc?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.