Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alanito21

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alanito21

  1. Witam, mam pytanie co do mojego problemu, a mianowicie słyszę bardzo doraźny dźwięk spod drzwi kierowcy mniej więcej, dzieje się to tylko gdy jestem na biegu jałowym, nagle zaczyna bardzo mocno trzeszczeć, a gdy dodaje leciutko gazu to od razu znika. Pod maską nie słychać tego tak mocno jak pod drzwiami. Dodam, że cały zestaw sprzęgła był wymieniany 2 miesiące temu więc to raczej odpada. To coś z układem wydechowym? Z góry dzięki za pomoc. Podsyłam dwa filmiki, mam nadzieje że coś będzie słychać. Audi A4B7 2.0tdi quattro BPW. Mam wycięty filtr DPF. 0a11f94d-1e47-4fc1-8f58-e991346b52bf.mp471d78aa6-abaf-43c2-ac83-122b4de44dc3.mp4
  2. Dzięki panowie, bede informował
  3. Też tak myślę, natomiast u mnie ten skok obrotów występuje tylko wtedy gdy silnik jest nagrzany już, dlatego zastanawiam sie co to może być. I nie mam już żadnego pomysłu, a wolałbym uniknąć wydawania 2,5k na sprzęgło jeżeli nie jestem pewny.
  4. Ale to by sie działo, wtedy tylko na rozgrzanym silniku? I nie dzieje sie tak za kazdym razem.
  5. Witam, zmagam się z tym problemem już od grudnia i nie mam pojęcia co to może być, natomiast doszły mnie słuchy, że może być to przepustnica, mianowicie na zimnym silniku autko chodzi i przyspiesza dobrze, natomiast jak dojdzie do 80-90 stopni, to na biegach 3-6 gdy wcisnę gaz do dechy na 1800 rpm robi się nagły skok obrotów do 2200, słychać, że silnik pracuje głośniej natomiast nie przyśpiesza normalnie(nie dzieje się tak za każdym razem), tylko dopiero potem idzie normalnie, od razu powiem, że nie posiadam DPFA i EGR mam wyprogramowany komputerowo i zaślepiony blaszką, turbina regenerowana w lipcu. Nie mam pojęcia co to może być, ale zabiera to całkowitą frajdę z jazdy i utrudnia wyprzedzanie, podsyłam dodatkowo filmik jak to wygląda. db99a9cc-0e61-4a64-b83d-79ad85648ae9.mp4
  6. Witam, zmagam się z tym problemem już od grudnia i nie mam pojęcia co to może być, mianowicie na zimnym silniku autko chodzi i przyspiesza dobrze, natomiast jak dojdzie do 80-90 stopni, to na biegach 3-6 gdy wcisnę gaz do dechy na 1800 rpm robi się nagły skok obrotów do 2200, słychać, że silnik pracuje głośniej natomiast nie przyśpiesza normalnie(nie dzieje się tak za każdym razem), tylko dopiero potem idzie normalnie, od razu powiem, że nie posiadam DPFA i EGR mam wyprogramowany komputerowo i zaślepiony blaszką, turbina regenerowana w lipcu. Nie mam pojęcia co to może być, ale zabiera to całkowitą frajdę z jazdy i utrudnia wyprzedzanie, podsyłam dodatkowo filmik jak to wygląda. db99a9cc-0e61-4a64-b83d-79ad85648ae9.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.