qimaj
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Rozwiązania
-
qimaj odpowiedź w Bardzo duży pobór oleju w Audi A4 B8 2.0 TFSI CPMB został oznaczony jako odpowiedźok temat zamknięty ostatecznie oddałem głowice do regeneracji i do wymiany uszczelniaczy, gość odpowiadający za regeneracje stwierdził po stanie uszczelniaczy ze to nie możliwe żeby tylko one za to odpowiadały wiec jeszcze doszły pierścienie .
Po wymianie jak na razie po 1500km zero ubytku.