Okej dziękuje za pomoc. Jestem pewny że to żaden problem z klockiem hamulcowym ani z amortyzacją, ponieważ koła co dopiero wymieniałem to patrzyłem, a co do amortyzacji - Nie słyszę tych stuknięć gdy jeżdże po nie równych drogach, więc wnioskuje z tego że to nie problem z amortyzacją, jednak mogę się mylić bo ledwo się znam. Dzisiaj jeździłem i usłyszałem te stuknięcia po środku tylnej belki, obawiam się że z nią może być problem, może tuleje do wymiany?