Witam mniej więcej miesiąc temu wymieniełem oryginalny ekran w audi na coś takiego:
https://pl.aliexpress.com/item/1005007504923526.html?invitationCode=U2QzT3hCbVQ3ZXptUFZBc0dBMmp6ZWUyYmhBSkRzWFBCQXpTeWNiYS9GdWVQemFTZUJrNWVWT0s1MU1hdTAyWg&srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&social_params=61303090243&bizType=ProductDetail&spreadCode=U2QzT3hCbVQ3ZXptUFZBc0dBMmp6ZWUyYmhBSkRzWFBCQXpTeWNiYS9GdWVQemFTZUJrNWVWT0s1MU1hdTAyWg&aff_fcid=795b0026902240bd9cb7d7c60edeb17c-1761820538905-07366-_EQ6MTlO&tt=MG&aff_fsk=_EQ6MTlO&aff_platform=default&sk=_EQ6MTlO&aff_trace_key=795b0026902240bd9cb7d7c60edeb17c-1761820538905-07366-_EQ6MTlO&shareId=61303090243&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=92c3d198fa75479aba781ba0426a9f05&afSmartRedirect=y
Generalnie wszystko działało poprawnie, ale tydzień temu wsiadłem do auta i głośniki przestały grać ani przez car play z tego nowego ekranu ani normalnie gdy się przełączę na oryginalne radio też żadnego
dźwięku. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki w aucie te przy kierownicy w bagażniku, w radiu oryginalnym oraz po stronie pasażera i wszystko jest okej.
Z głośników słychać delikatny szum. Wczoraj przy grzebaniu w tych bezpiecznikach zadzwonił mi telefon i włączył się tryb głośnomówiący i normalnie był dźwięk z telefonu na głośnikach.
Nie mam pojęcia od czego to może być, może ktoś lepiej się na tym zna i cos doradzi