Witam
Otóż mam taki problem od jakiegoś czasu, autko raz posiada moc raz jej nie posiada ale jak ją posiada to nie te 150 km tylko w granicach 115/120 km, przykład. przed wjazdem na autostradę auto wmiare podaje, po zjeździe z autostrady auto jest przytłumione nie wkręca się odpowiednio na obroty, dopiero po ostawieniu na 10 min na wolnych obrotach powoli wraca do zywych. Auto posiada lpg ale to się dzieje i na benzynie i na gazie. Cały dolot jest uszczelniony razem z odma, wszystkie podciśnienia wymienione na nowe bo były spraciałe, dv równiez założony ori juz były założone 3 dvki i kazda puszczała po 300 km +/-. z rana jest zauważalny szaro biały dymek przez dłuższy czas nie ważne czy 30 stopni czy 3. Turbo raz łapie miedzy 2,5. a 2,8 tys obrotów a raz miedzy 3,8 tys a 4,3 tys obrotów a raz wcale nie podaje. zawór n75 sprawdzony działa, sprawdzone było n innych zaworkach i to samo, przepływomierz również działa jak powinien. Nie mam siły do tego auta już bardzo bym prosił o pomoc Pozdrawiam