Cześć wszystkim, jestem nowy więc proszę o zrozumienie gdy będę pisał coś niezrozumiałe, chciałbym się zapytać was Czy ciśnienie na cylindrach w Audi A4 B8 2 l common rail może wynosić na dwóch 12 a na dwóch 14 bar wydaje mi się że to jest za mało oczywiście na zimnym silniku, auto nie chodzi dobrze brak mocy i świst podczas jazdy, czy może być to uszczelka pod głowicą,