Witam wszystkich.
Jak najprościej i bez zbytniego kombinowania uruchomić Apple CarPlay w Audi a4 b9 po lifcie z nową jednostką MHI3 wersja P3385?
Iphone łączy się bezprzewodowo z jednostką przez bluetooth, ale tylko do dzwonienia i strumieniowania muzyki. W telefonie w opcji CarPlay widzę jednostkę Audi MMI, ale nie łączy się z nią.