Witam, pacjent audi a4 b8 lift 2012
Przychodzę z zapytaniem, czy jest możliwość założyć lampy xenon do wersji ze zwykłymi h7, ale tylko po to żeby miec soczewkę i ten ładniejszy led (postojówki) i chciałbym wsadzić do niego leda zamiast żarnika xenon. Wiem, żeby dołożyć xenon to jest dużo modernizacji jak dolozenie spryskow, zderzak wiązki itd. Czy ktoś zajmował sie takimi rzeczami albo mógłby cos doradzić. Najzwyczajniej w swiecie nie podobaja mi sie te lampy bez soczewek. Byc może są jakies lampy zamienniki przystosowane pod to. Potrzebuje waszej porady/pomocy.
Załączam zdjęcia wersji h7 zwyklej i drugie zdjecie jaki efekt by mnie zadowalał