Witam,
Kupiłem po leasingowy samochód Audi A4 B9 Avant 35TDI, Zakochałem się.
Problem był następnego dnia, a potem kolejne dni, gdy nie mogłem usunąć starych wpisów.
Nie mając dostępu do vehicle code, (zaginął gdzieś przy użytkowaniu przez leasingodawce).
Zamówiłem w Serwisie Audi nowy kod pojazdu, przypisany do VIN. Licząc że mam wszystko, podszedłem do zmiany głównego właściciela w systemie.
Niestety, kod odrzucono. Weekend i nic nie mogę załatwić.
Czy mam cisnac serwis i zapłacić im za przekodowanie pojazdu, po resecie ten nowy numer zostanie przyjęty? (nie chciałbym, po resecie zostać z zablokowanym pojazdem)
Dobre wiadomości na przyszłość, mam już narzędzia do podłączenia się do pojazdu (hex v2 i VCDS),
Proszę o podpowiedzenie kierunku działań, ile można patrzeć jak kto inny na ekranie widnieje jako zdalny dostęp !!!
Dziękuje za pomoc.