Od jakiegoś czasu obserwuję że Lane Assist (w ustawieniu 'Wcześnie') nie reaguje tak samo jak kiedyś. Przez jakieś 5 lat nie było z tym problemu, natomiast od jakiegoś czasu auto zachowuje się następująco:
zjeżdża do prawej krawędzi
od krawędzi prawej odbija się do środka
jedzie chwile środkiem
kontynuuje jazdę środkiem z mocniejszym naciskiem na trzymanie się prawej krawędzi a nie środka
Co ciekawe w ASO sprawdzali to i powiedzieli że system działa prawidłowo... Po wymianie zderzaka (ASO) miałem wrażenie że system działał dobrze przez jakiś czas, natomiast znowu wrócił do konfiguracji jak powyżej.
Zbieżność kół sprawdzona, jest ok.
Ma ktoś może jakiś pomysł co to może być albo co można zrobić / zlecić? Albo jeszcze lepiej - kogoś do polecenia w Krakowie bądź okolicy?