Witam. Panowie potrzebuje pomocy, mam nadzieję że ktoś miał podobny problem i rozwiązał go. Mianowicie:
Mialem silnik bex 1.8t 190km, jak paliłem go na zimnym - dziwnie klekotał przez 5 sekund jak traktor po czym wszystko ustępowało. Ostatnio wypaliło zawory, uszkodziło tłoka, myślałem ze wina była właśnie w zaworach... Kupiłem słupek (tym razem AVJ) założyłem swój osprzęt, przy odpalaniu dalej to samo. Silnik chodzi pięknie, równo ale 5 sekund po odpaleniu na zimnym - jak traktor.
Jesli ktoś tak miał i zna rozwiązanie proszę o poradę.
W załączniku filmik.
IMG_6872.mov