Witam wszystkich
Mam problem z układem paliwowym. Zaczęło się od zapowietrzania które końcowo zakończyło się problemem z odpalaniem.
Wymieniłam filtr paliwowy z filtrona na manna( słyszałam, że filtron ma tendencję do przepuszczania powietrza przez zaworek),zaworek zwrotny, uszczelki na wtryskach. Przewody w pompie w baku są ok, nic na nich nie było widać. Kąt synchronizacji jest na 0.0
Po wymianie pompy vacum na używkę pokazała się ropa w oleju. Powrót na oryginalną pompę vacum, problem ustał.
Po wymianie uszczelek na wtryskach odpaliła ładnie, wiadomo musiał układ się odpowietrzyć ale bez plaka odpaliła. Korekty na wtryskach bardzo ładne praktycznie cały czas 0.00. Po dwóch dniach postoju, auto od nowa nie odpala...
Nie pokazuje żadnego błędu.Gdzie szukać problemu?