Witam Mam problem z Ad B. w moim Audi a4b9 2.0 TDI 150km. Po krotce oczywiscie zmienilem sterownik bo byl uszkodzony. Odliczanie zniklo ale... pojawil sie blad U121DOO (czujnik napelnienia zbiornika, temp. zbiornika) Mechanik doradzil mi ze czujnik w zbiorniku jest uszkodzony i zebym kupil drugi. KUpilem, Wymienilem blad skasowal sie na chwile i check wraca po 1min. Pytanie czy to jest problem sterownika??? Odliczanie zniklo i pali sie tylko check. Mozna z tym jezdzic na dluzsza trase i czy ad blue w tym momencie dziala? Dziekuje z gory za podpowiedz. Pozdrawiam Michal