Witam..Panowie czy ktoś może przeanalizować te pliki z logami turbiny i przepływomierza?Turbina regenerowana 1,5 roku temu..wrażenie jest takie jakby nie dmuchała od początku całą mocą...jakby nie było 130km a może z 90km..dzięki za pomoc z góry..pozdrawiam
vaglogs.com/file/003-Not-Running-Not-Running-9befc5a0-6019-480c-8e54-2747c61ee883
vaglogs.com/file/003-Not-Running-Not-Running-b2906daf-cc47-47cf-a7e8-6f360a724d0c
vaglogs.com/file/011-Not-Running-Not-Running-52ce0eec-3582-4d41-a4e7-5175ccd72e7e
vaglogs.com/file/011-Not-Running-Not-Running-ddd0beda-1604-4219-8f0f-a3c81c956f7d
logi 1.csv loga 2.csv przeplywka.csv