Witam serdecznie odrazu zaznaczam to jest 1 auto moje z siknikiem disla. W rodzinie bylo kilka ale jakims znawca nie jestem . Problem wyglada tak zakupilem z miesiac temu a4 b9 2 0 tdi 120 koni deuc z 17 roku. Wymienialem filtry i przed dolalem plukanke. Zalany castrol 5w30 . Od tygodnia zauwazylem lub po prostu mi sje xos w glowie upieprzylo ze cos jest nje tak. Jakas jest inna praca silnika. Na jednym filmie slychac jak trze prawdopodobnie napinacz od rozr@adu ale nie wiem . Podejrzenia mam moze ze cos panewki lub wtrysk ale ciezko mi tez rozrzunic prosilbym o jakies opinie czy cos albo jaka bylalby mozliwpsc aby sprawdzic czy wszystko ok . Przebieg 178 tys. W polsce wczesnije nie mam dokumentacji auto 6 lat w polsce. Pozdrawiam i dziekuje
20251219_121851.mp4
20251219_121821.mp4
20251219_121631.mp4
20251217_105114.mp4
20251219_121643.mp4
20251217_110057.mp4
20251217_105502.mp4