Po wymianie dwumasy, oleju w quattro, skrzyni i serwisie Olejowy pojawiło się dziwne terakotanie dochodzace z tunelu środkowego.
Czy ktoś miał do czynienia z takim dość dziwnym dźwiękiem jak na filmie.
Dzieje sie to na zimnym silniku i niższych prędkościach, także przy takim dodaniu gazu i odpuszczenie gazu. Przebieg 207tys silnik CNHA 2.0tdi quattro stronic
20251129_152216.mp4