Cześć. Byłem jakiś czas temu u mechanika z problemem "buczenia" wydobywającego się według mnie z prawego przedniego koła. Za parę groszy poprawił chyba zaciski i powiedział, że to co zrobili powinno pomóc a jak nie to pewnie do wymiany będzie pompa ABS. No niestety po bodajże dwóch tygodniach znowu zaczęły się wydobywać odgłosy. Zauważyłem, że nasilają się szczególnie gdy warunki pogodowe się pogarszają, pada deszcz lub jak dziś śnieg.
Filmik z problemem w moim Audi