Tutaj brak odpowiedzi, ale zaryzykowałem, przyszła mi ta kamera, zamontowałem tak jak w instrukcji znalezionej na forum. W Sedanie trochę się trzeba namęczyć, żeby dostać do bezpieczników i podłączyć zasilanie ale się udało. Kamera działa, obraz mam wrażenie nie jest idealnie czysty, ale nie ma tragedii. W takim razie polecam tą kamerę.
Witam
Myślę nad założeniem kamery cofania do Audi a4 b9 2021r w sedanie i mam pytanie czy ta kamera będzie odpowiednia? Oraz czy macie może jakieś poradniki krok po kroku jak dobrze zamontować? I czy jest możliwe zakodować na obdeleven?
Właśnie udało mi się znaleźć to na AliExpress:
278,99zł | Kamera cofania z trajektorą do Audi A4 B9 8W MIB2 MIB3 3V0 827 566 L, akcesoria samochodowe
https://a.aliexpress.com/_Ewp3rhe