Witam wszystkich
moj samochod ma dziwna przypadłosc a minowicie po osiagnieciu predkosci około 37 km odczuwalny jest dwukrotny stukot na pedale gazu. ten stukot pojawia sie tylko raz. Potem juz tego nie ma az do momentu wyłaczenia silnika i znowu to samo kiedy osiagam predkoscw okolicach 37 km . spotkał sie moze ktos z tym tematem ????