Witam serdecznie. Jestem tutaj nowy i przychodzę do was z pytaniem. Widziałem już post związany z tym ale jest sprzed 5 lat. Kupiłem chińczyka 2din android. Wcześniej miałem jak w tytule RSNE. Po wrzuceniu wszystkiego nie działają głośniki tył i subofer.Nie mam głośników Bose. Poleci ktoś jakieś przejściówkę żeby to wszystko zadziałało.