Witam, problem taki że przednie szyby (tylko te są w prądzie) przestały mi działać, poczytałem i znalazłem że przewody przy zawiasach drzwi lubią się łamać, i faktycznie były ułamane, polutowałem je i myślę że lux, sprawdzam czy jest przejście na każdym przewodzie i jest ale szyby dalej ani drgną, nawet z pilota, i tak, centralny zamek działa, ustawianie lusterek też, same szyby martwe, wymieniłem przełączniki szyb i nic, wymieniłem cały sterownik z silniczkiem i też nic, wziąłem kompletny drugi boczek też z a4b6 i przyłożyłem tak o, (na moim sterowniki szyb) i nagle działa wszystko git, wyciągnąłem tą wiązkę (ta która idzie z w boczku do sterownika) i przełożyłem do siebie i co? Martwe, pomoże ktoś??