Witam, mam problem z Audi A4 B8 2.0 TDI. Był błąd od klap wirowych i od temperatury silnika i to już dawno, ale klient to bagatelizował. Teraz zaczął chodzić jak traktor. Usunąłem klapki wirowe, zaślepiłem EGR-a, jeden gość mi to wykodował, to ze sterownika chodzi o wiele lepiej, ale na jałowych ma takie lekkie falowanie. Sprawdzałem błędy - już nie ma od klap wirowych ani nic z tym powiązanego, tylko z czujnikiem temperatury. Czujnik wymieniony na nowy. Sprawdziłem napięcie od wtyczki do samego sterownika, przy odpiętym czujniku na zapłonie ma 3,32 V i czy jest możliwość, żeby tak falował przez ten błąd temperatury? Jeszcze takie były błędy, jak to przyjechało, na pierwszym zdjęciu pokazane, a teraz zostało od temperatury, wszystkie temperatury parametry na wolnych obrotach