Witam!
W ostatnim czasie szykuje mi się wymiana sprzęgła u siebie w Audi a4 b7 1.8t bfb gdzie mam 205km na serii, gdzie po przejechaniu ponad 100km auto przy ruszaniu z jedynki zaczyna szarpać, lecz na innych biegach wszystko chodzi płynnie. W przyszłości chciałbym lekko podnieść jeszcze moc dlatego też po wstępnych szperaniach i rozmowach większość osób mówiło mi o wrzuceniu sprzęgła z 1.9TDI AWX co o tym sądzicie? Byłbym mega wdzięczny jeśli pomoglibyście w doborze wszystkiego tak aby wszystko grało na cacy ;D