Pacjent to A4 B8 2014r. Silniczek CDUC spięty ze skrzynią S-tronic. Odrazu po zakupie przeserwisowana, olej w skrzyni rownież robiony. Niedawno jechałem po mieście i wpakowałem się w dziurę, wole to też napisać, być może ma to powiązanie. Około pól godziny pozniej wywalilo blad TPMS oraz skrzyni, brak biegu wstecznego. Zgasilem auto, odczekalem chwile i samochod stanal deba, na R nawet nie chcial dac gazu, a D1 gazowal w miejscu. Dociagneli mnie na podworku, bylem blisko domu akurat. Podczas wpychania na kanał chcialem sprawdzić czy coś sie zmienilo. Normalnie ruszyla, spojrzalem pod nia wtyczka od skrzyni cala, wszystko suche, wiązka od ABS nie wygladala na przetarta. Wyjechalem z mysla ze juz bedzie okej. W momencie gdy miala wbic 4, znowu posypalo bledami. Stwierdzilem ze moze4 birg sie wysypal. Zgasilem, zapisalem cisnienie i sprobowalem jeszcze raz sie przejechac ale na manualu, wbilem 3, przejechalem kawalek i bledy te same. Gdzie szukac, czego sie spodziewac, moze ktos mial podobnie, dajcie znac że