Cześć, przychodzę do Was z pewnym problemem. Po konwersji mojej jednostki (H8W2035050A) MHI3_US_AU_P3809 nie działa mi SDS, czyli wybieranie głosowe. Otrzymuje komunikat, że system dialogów nie jest dostępny w wybranym języku. Po zmianie na English US sterowanie głosowe działa. Dodatkowo w nawigacji nie da się wpisać ręcznie adresu, wyszukuje tylko 'punkty' po kliknięciu np Stacja benzynowa (wyszukuje listę najbliższych), restauracja, parking itp. Lektor w nawigacji jest mocno 'spolszczony', czyli powiedzmy stara się czytać w języku angielskim po Polsku. Co mogło pójść nie tak i czy da się to jakoś odratować, czy odsyłać jednostkę komuś na ponowną konwersję? Oczywiście nie robiłem tego sam, tylko przez firmę. Ale zanim wrócę do nich chciałbym mieć jakiś podgląd na sprawę. Z góry dzięki :)