Treść opublikowana przez kamol92
-
Wycie podczas jazdy zależne od prędkości
Opony nowe letnie, przed wymiana też to było dla pewności zmieniłem tył z przodem i jest to samo, jutro jeszcze zajrzę do przegubu ale wolę unikać wymiany sprawnych rzeczy
-
Wycie podczas jazdy zależne od prędkości
Cześć, mam Audi b9 2016 2.0 tdi automat, napęd na przód i od pewnego czasu zauważyłem że przy 30-40 km na godzinę zaczyna słychać wycie im szybciej tym głośniej ( prawie na 100% że po lewej stronie) co to może być ? Dodam że przy gwałtownym skręceniu kierownicą w prawo przestaje wyć, łożysko odpada bo wymieniłem na nowe, miał ktoś taki problem ?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Wszystko śmiga po wgraniu na nowo FW, pacht się wgrał już bez błędów, dzięki
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
nie w tym miejscu szukałem, ten co zaznaczyłeś mogę pobrać i to jest to czego potrzebuje ? (nie chce nic popieprzyć)
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
źle mnie zrozumiałeś, zalogowałem się tam i mogę przeglądać pliki ale nie wszystkie mogę pobierać, masz tutaj opcje pobierania?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
to mi się wyświetla i z tego co przeczytałem to muszę wgrać na nowo FW ale go nie mam a na https://mibsolution.one/ nie mam uprawnień żeby go pobrać chyba że znasz jakieś inne rozwiązanie mojego problemu
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
mam taki sam problem jak ten z 30 strony na forum https://a4-klub.pl/topic/488168-mapy-mib-w-audi-a4-b9/#comments tez mam ten sam soft itp na green menu pojawia sie dokladnie ten sam kod błedu, z tego co przeczytalem potrzebuje wgrac na nowo software ale go nie mam a na stronie https://mibsolution.one/#/1/14?{%22filename%22:%225092%22} niby jest ale jak klikam download to wyskakuje kominikat ze nie mam uprawnień a twój link wygasł który mu wtedy podałeś, masz może jeszcze tego softa i mozesz podesłać ?