Witam, mam pewien problem. Zaczęło sie od wypadania zapłonu na 2 cylindrze. Wymieniłem cewkę ustało. Problem wrócił gdy wracałem do niemiec 1000km. Na wolnych obrotach falowały obroty. Usunąłem błąd i do tej pory nie wrócił ale pojawiły się nowe błędy. Trochę się naczytałem i zacząłem od wymiany czujnika g28(przed wymiana czujnika auto przestało odpalać), kupiłem nowego boscha. Błąd zniknął zostały jedynie te 2. G40 i przestawienie wałka. Minął tydzień i błąd z czujnikiem g28 znowu sie pojawił. Nie wiem co mogę jeszcze sprawdzić? Mam dostęp do vcds. Dodam że wymieniałem napinacz z łańcuchem, cały zestaw jakos 3 lata temu 50tys zrobiłem. Zestaw febi na napinaczu było zeszlifowane logo audi.