Hej. Korzystałem z tego tematu żeby dołożyć czujniki parkowania z tyłu do mojej A4 B8. Wszystko działa tak jak powinno, natomiast zachciało mi się wizualizacji. Podpiąłem głośniczek przedni oraz przycisk PDC. Po zakodowaniu, mogłem wejść w ustawienia parkowania w menu CAR, uruchomiłem tam wizualizacje i na ułamek sekundy pojawila sie wizualizacja po czym długi dźwięk (oznaczający błąd w czujnikach) i migający przycisk PDC. Po odczytaniu błędów widnieje błąd „Przednie czujniki parkowania, przerwa w obwodzie”. Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem? Z tego co widzę niektórym się chyba udało w ten sposób uruchomić wizualizacje bez podpinania czujników przednich. Z góry dziękuję za pomoc 😅